محل تبلیغات شما

کتاب وقتی ﻛﻪ ﭘﺮواﻧﻪ‌ﻫﺎ رﻧﮓ ﻋﻮض می‌کنند.

# بهترین نمایشنامه جشنواره دیالوگ سال ۱۳۹۳ 

سه نمایشنامه از نویسنده معاصر ایرانی، علیرضا مقدس است که در انتشارات نظری به چاپ رسیده است. 

به خاطر من، من همه‌ی وقت اینجا بودم و وقتی که پروانه‌ها رنگ عوض می‌کنند عناوین نمایشنامه‌های این کتاب‌اند.

علیرضا مقدس متولد سال ۱۳۶۱ تهران است که دوره‌های تخصصی بازیگری و گویندگی و نویسندگی را گذرانده است. او در عرصه تئاتر دانشجویی در عرصه‌های بازیگری نویسندگی و کارگردانی فعالیت‌های زیادی داشته است. از جمله آثار او می‌توان به ساخت فیلم نیمه‌بلند این روزها که نیستی با من قدم بزن و کتاب حاضر اشاره کرد که نمایشنامه وقتی که پروانه‌ها رنگ عوض می‌کنند به عنوان بهترین نمایشنامه جشنواره دیالوگ سال ۱۳۹۳ انتخاب شده است.

علاقه‌مندان به نمایشنامه‌خوانی را به خواندن این کتاب دعوت می‌کنیم.

روز پایانی اولین جشنواره پایش و ستایش

وفادارسازی مشتری

تقدیر از نویسندگان برتر انتشارات نظری

نمایشنامه ,کتاب ,می‌کنند ,سال ,نویسندگی ,ﻋﻮض ,نمایشنامه جشنواره ,بهترین نمایشنامه ,جشنواره دیالوگ ,دیالوگ سال ,رنگ عوض ,نمایشنامه جشنواره دیالوگ ,بهترین نمایشنامه جشنواره

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

sturzutaleab خاطرات و خلاصه دروس یک معلم(اشرف گلی) ollarabspa پــایــــگـاه خبــــــری همـــــراه رهبــــــــــر0834 slimdyryla Jason's info *pony& insanity * fotendota پایگاه تخصصی تناسب اندام و آموزش مطالب روانشناسی گردشگری رویایی